Gemeenteraad

Agenda, besluitenlijst en notulen

Beluister de audio-opnames

Notulen 2013 - 2019 (Archief)

De gemeenteraad, als hoogste orgaan van de gemeente, regelt alles wat van gemeentelijk belang is.

De gemeenteraad stelt de schepenen aan, benoemt de ambtenaren, stelt de reglementen en verordeningen op, keurt de begroting en de rekening van de gemeente goed, voert de belastingen in, houdt toezicht op de ondergeschikte besturen (OCMW, kerkfabrieken) en neemt alle maatregelen tot ordening van de plaatselijke samenleving en tot behartiging van de belangen van de eigen bevolking, zoals ruimtelijke ordening, wegenbouw, riolering, veiligheid en gezondheid, jeugd, sport, cultuur, onderwijs, enz.

De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar, behalve als de besprekingen over personen gaan.

Wanneer? De gemeenteraad vergadert in principe éénmaal per maand, telkens op dinsdagavond vanaf 20 uur.

Waar? In de raadzaal in de Remise (gemeentepark)

Tijdens de openbare vergadering kan elke belangstellende burger de besprekingen bijwonen. U mag tijdens de vergadering geen inbreng doen. Wel heeft u de mogelijkheid vragen te stellen of opmerkingen te formuleren een half uur voor aanvang van de gemeenteraad.

Voor elke bezoeker ligt een exemplaar van de agenda ter beschikking. Tevens wordt de agenda bekendgemaakt op deze website.

Contact

Secretariaat

Adres
Koning Albertstraat 41 , 2547 Lint Routebeschrijving
Tel.
03 460 13 30
secretariaat@lint.be
Nu gesloten
Vandaag
Gesloten
Morgen
Gesloten
Alle openingsuren Secretariaat

Samenstelling

  • Karen Van Looveren

    Functies

    Algemeen Directeur
  • Rudy Verhoeven NV-A

    Contact
    Koningin Astridlaan 5 , 2547 Lint
    Tel.
    0477 43 59 61
    rudy.verhoeven@lint.be

    Bevoegdheden: algemeen beleid - burgerzaken -  politie en veiligheid -   patrimonium en erfgoed -  communicatie -  ruimtelijke ordening - gemeentelijke vernieuwing 

    Wenst u de burgemeester te spreken? Aarzel dan niet om hem te contacteren via mail of telefoon. 

    Functies

    Burgemeester/voorzitter
  • Stanny Tuyteleers CD&V

    Contact
    Bossenstraat 82 , 2547 Lint
    Tel.
    0478 88 12 95
    stanny.tuyteleers@lint.be

    Bevoegdheden: openbare werken - ouderen - ICT - financiën - ombudsdienst - woonzorgcentum - erediensten

    Functies

    Schepen 1
  • Annemie Janssens N-VA

    Contact
    Van Asschestraat 8 , 2547 Lint
    Tel.
    0471 34 51 18
    annemie.janssens@lint.be

    Bevoegdheden: kinderopvang & Huis van het Kind - onderwijs -  jeugd -  sport - cultuur -  bib - feestelijkheden

    Functies

    Schepen 2
  • Hans Devriese NV-A

    Contact
    Schoolstraat 16 , 2547 Lint
    GSM
    0492 52 85 70
    hans.devriese@lint.be

    Bevoegdheden: mobiliteit -  woonbeleid -  toerisme en lokale economie

    Functies

    Schepen 3
  • Caroline Van der Heyden CD&V

    Contact
    Moederhoefstraat 44, 1L , 2547 Lint
    Tel.
    0475 42 92 41
    caroline.vanderheyden@lint.be

    Bevoegdheden: voorzitter bijzonder comité sociale dienst - sociale zaken en welzijn - samenlevingsopbouw - milieu - natuur en landbouw

    Functies

    Schepen 4
  • Johan Verreyt Vlaams Belang

    Contact
    Guido Gezellelaan 6 , 2547 Lint
    Tel.
    0479 84 44 93
    johan.verreyt@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Jo Genbrugge CD&V

    Contact
    Veldstraat 24 , 2547 Lint
    Tel.
    03 455 88 98
    jo.genbrugge@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Geert Verhulst Vooruit

    Contact
    Veldstraat 52 A , 2547 Lint
    Tel.
    0475 206 142
    geert.verhulst@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Hans Verreyt Groen

    Contact
    Stijn Streuvelslaan 10 , 2547 Lint
    Tel.
    0479 48 02 76
    hans.verreyt@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Luc Van Geyte Open VLD

    Contact
    Albrecht Rodenbachlaan 4 , 2547 Lint
    luc.vangeyte@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Karolien Aerts Groen

    Contact
    Van Putlei 102 , 2547 Lint
    karolien.aerts@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Georges Nagels CD&V

    Contact
    Beekhoekstraat 6 , 2547 Lint
    georges.nagels@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Rina Cox NV-A

    Contact
    Crauwelshoeve 25 , 2547 Lint
    Tel.
    0479 92 19 12
    rina.cox@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Rozemarijn Van Cauteren Groen

    Contact
    Schaapdries 16 , 2547 Lint
    rozemarijn.vancauteren@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Sofie Van Wesemael Open VLD

    Contact
    Van Putlei 120 , 2547 Lint
    sofie.vanwesemael@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Ilse Todts Vlaams Belang

    Contact
    Pastoor Eykenslaan 46 , 2547 Lint
    ilse.todts@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Sam De Pooter NV-A

    Contact
    Kardinaal Cardijnlaan 70 GL , 2547 Lint
    sam.depooter@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Michel De Prins NV-A

    Contact
    Duffelsesteenweg 55 , 2547 Lint
    michel.deprins@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid
  • Bert Everaert NV-A

    Contact
    Liersesteenweg 343 , 2547 Lint
    bert.everaert@lint.be

    Functies

    Gemeenteraadslid