Kinderspelen doorheen de tijd

  • zo 27 april 2025 van 13:00 tot 18:00
Kinderspelen hebben zich in de loop der jaren ontwikkeld van zeer eenvoudig naar technisch ingewikkeld , de moderne mogelijkheden zijn quasi onbegrensd.

Maar vroeger kwam de inspiratie van het spel meestal van het kind zelf, ze moesten zich beredderen met wat voorradig was , een touw, wat planken .. kortom er was wel wat improvisatie nodig.

Stilaan ontwikkelde het speelgoed zich tot een wereldwijde industrie en werden de mogelijkheden om zich te ontspannen zodanig ontwikkeld dat aan zowat elke kinderfantasie kon tegemoet gekomen worden.

Wij willen met onze tentoonstelling een overzicht bieden van deze ontwikkelingen en de mogelijkheden tonen die onze kinderen hadden toen er nog geen sprake was van internet of AI
Organisatie: Heemkundige kring Eugeen Goeyvaerts Lint. Deze activiteit loopt tot: 19/10/2025.

Leeftijd

vanaf 6 tot 26 jaar

Organisatie

Heemkundige kring Eugeen Goeyvaerts Lint
Koning Albertstraat 41 , 2547 Lint
Website
http://heemkringlint.net